Vytvářejte dokumenty rychle a chytře!

I složitý dokument lze vytvořit jednoduše.

telefon

+420 608 211 113

[Vyřešený] nefunguje vzor  

  RSS
Ulehla
(@ulehla)
Level 1

Dobrý den.

Mám prosbičku. Vytvořil jsem si vzor "konečného referátu" v trestním řízení. Ještě není dokonalý, ale funguje a často ho používám. Tedy fungoval, ale nyní po "sestavení dokumentu" kliknu na tlačítko "pokračovat" a vyskočí mi okno viz připojený výstřižek. Dokument se sice sestaví, vlastně tak jak má, pouze všechny dotazy, resp. odpovědi v něm jsou nesmysly. Nejsem si vědom, že bych v poslední době ve vzoru něco upravoval. Mám ho jen v soukr. vzorech. Netuším, kde je chyba.

Děkuji za odpověď a taky za APSTR, je SUPER!

Hezký den Úlehla - OS Šumperk

OdpověďCitace
Napsal : 19/07/2017 7:36 am
Milada Hoyerová
(@milada-hoyerova)
Member

Dobrý den,

pošlete dokument, podíváme se

Milada Hoyerová, OS Louny

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2017 9:12 am sandrusha se líbí
sandrusha
(@sandrusha)
Level 6 Admin

Dobrý den.

Do Apstru byla zapracovaná funkce, která při sestavování dokumentu hlásí, pokud se nenahradí nějaký kód. Hlídá nenahrazené bloky, kolekce, rozhodnutí, dotazy a závislá pole a funkce. Nehlídá základní údaje (tzn. kódy začínající písmenem "X"). Kód se nenahradí zejména z důvodu, že např. blok nebo dotaz již neexistuje, byl smazán, případně přejmenován.

Dotaz se Vám nenahrazoval už dříve, pouze to Apstr nehlásil. V sestaveném dokumentu si nechte vyhledat znak ">" a tak naleznete nenahrazený dotaz. Pokud vzor sestavuje více dokumentů (např. 049, 050, 073 atd.), je třeba případně prohledat i tyto.

Pokud se Vám nenahrazený dotaz nepodaří nalézt, může být například i v popisu konkrétního oddílu (kód XOddil:=Název dokumentu <kód dotazu>). Tento kód ve výsledném dokumentu nezůstává, tak ho po sestavení již nenajdete, ale při sestavování Apstr chybu nahlásí. Pak je třeba se podívat do vzoru a zkontrolovat, zda kód obsahuje dotaz a zda dotaz existuje.

Snad je odpověď srozumitelná 🙂

Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.
Sandra.

OdpověďCitace
Napsal : 27/07/2017 8:05 pm
  
Zpracovávám

Prosím Přihlásit se nebo Registrace