Vytvářejte dokumenty rychle a chytře!

I složitý dokument lze vytvořit jednoduše.

telefon

+420 608 211 113

Nově označování vyhotovených a následně převáděných dokumentů  

  RSS
Romca Rousova
(@romca-rousova)
Level 2

Koukněte do přílohy:-) Něco nového z Pavlovo kuchařky APSTR:-)

OdpověďCitace
Napsal : 17/08/2017 1:00 pm petrope a sandrusha se líbí
sandrusha
(@sandrusha)
Level 6 Admin

Romčo, moc děkuji za informování!!!

Ke změně v umístění informace o tom, zda se jedná o prvopis nebo stejnopis z popisu dokumentu do názvu souboru jsme přistoupili na žádost zapisovatelek, kterým vadilo, že při sestavení předvolánek, které téměř všechny soudy sestavují pouze jako stejnopis bez prvopisu, zabere tato informace v popisu dokumentu 4 znaky (K - ) a nevidí další důležité informace, např. o jaký vzor se jedná nebo která osoba je předvolána.

Ve formuláři AAM113F nyní dokumenty na první pohled vypadají totožně, ale v tomto formuláři není třeba vědět, zda se jedná o prvopis nebo stejnopis, neboť dokumenty v tomto formuláři nejdou upravovat a pokud uživatel výjimečně potřebuje odeslat pouze jeden z nich, pak stačí, když si zapamatuje, že horní dokument je stejnopis a spodní prvopis. Zatím jsem se ještě nesetkala s tím, že by dokumenty ISAS seřadil jinak.

O tomto způsobu řešení proběhla diskuze a zatím jsme nezjistili, že by někdy někdo s názvem souboru pracoval a tato informace mu překážela. Je to zase změna, tak předpokládáme žádosti o navrácení do původního stavu (jednu už jsme zaznamenali :-)), ale prosíme o trpělivost, za chvíli si všichni zvykneme a opět nebudeme chtít jinak 🙂 

Děkujeme za pochopení.
Sandra a Pavel

 

Upravil: před 11 měsíci 
OdpověďCitace
Napsal : 20/08/2017 9:57 pm
  
Zpracovávám

Prosím Přihlásit se nebo Registrace